+420 377 421 206
Boettingerova 4, Plzeň

ELKOM PLZEŇ s.r.o.
Firma Elkom Plzeň s.r.o. již více než dvacet let působí v oblasti měření a regulace technologií budov se specializací na úspory energií. Jedná se především o inteligentní řízení kotelen, výměníkových stanic, solárních kolektorů, vzduchotechnických zařízení, fotovoltaických elektráren.

Realizuzujeme kompletní dodávky profese měření a regulace pro průmyslové objekty či objekty občanské vybavenosti, … a to jak pro novostavby tak rekonstrukce objektů. Vlastní dodávky profese měření a regulace předchází poradenství v oboru a projektová příprava na vysoké odborné úrovni s využitím moderních zařízení a softwaru. Samozřejmostí jsou dodávky značkových komponentů – řídících systémů, měřících a výkonných prvků od spoluprací prověřených dodavatelů se zajištěnou zárukou. Předpokladem pro kvalitní provoz systému měření a regulace je výroba rozváděčů měření a regulace a NN ve vlastním výrobním středisku z kvalitních a osvědčených komponentů – jistících a spínacích přístrojů se zajištěnou tepelných čerpadel, chladících zařízení, zárukou.


Přijmeme do hlavního pracovního poměru pracovníka na pozici elektromontér a servisní technik.

projekt projekt2

Projekty

Zpracování projektové dokumentace měření a regulace a elektro zajišťuje projekční oddělení firmy v programu Pcschematic ELautomation. Projektanti firmy jsou schopni zajistit zákazníkovi poradenství v oboru, zpracovat studie, projekty pro stavební povolení a realizační projekty na současném stupni technické úrovně v nejvyšší kvalitě a v požadovaných termínech.
vyroba vyroba2

Výroba

Naše společnost vyrábí rozvaděče a to jak silové (do 1000A), tak i rozvaděče měření a regulace.
montaz montaz

Montáž

Realizaci zakázek zajišťujeme pomocí vlastní montážní skupiny.
© VM-Design 2015